Uw GZB-contactpersoon


Heeft u een vraag of wilt u iemand van de GZB uitnodigen om een keer over een bepaald onderwerp mee te denken tijdens een vergadering, bel of mail gerust!


Voor vragen over zending in de gemeente (bijv. deelgenoten, zendingscommissies):



Bas Stolk

telefoon: 0343-701012
e-mail: bstolk@gzb.nl (ma t/m vrij)



Daniëlle Damsteeg

telefoon: 0343-701014
​e-mail: ddamsteeg@gzb.nl
(ma/di/do/vrij)

 


Peter Kleinbloesem

telefoon: 0343-512444
e-mail: pkleinbloesem@gzb.nl 
(do op kantoor/andere dagen via mail)



Jopie Verhoek

telefoon: 0343-701008
e-mail: jverhoek@gzb.nl 
(ma/di/do)



Nadia Smits

telefoon: 0343-512444
e-mail: nsmits@gzb.nl
(ma/woe/do)
 



 

Gijsbert Wolvers

telefoon: 0343-512444
e-mail: gwolvers@gzb.nl
(ma/di/do)

Overige vragen:


Anneke Kardol

(relatiebeheer/reizen)
telefoon: 0343-701010
e-mail: akardol@gzb.nl (ma t/m do)