Uw GZB-contactpersoon


Heeft u een vraag of wilt u iemand van de GZB uitnodigen om een keer over een bepaald onderwerp mee te denken tijdens een vergadering, bel of mail gerust!


Voor vragen over zending in de gemeente (bijv. deelgenoten, zendingscommissies):

Wim Dekker

telefoon: 0343-701013
e-mail: wdekker@gzb.nl (ma t/m vrij)

Bas Stolk

telefoon: 0343-701012
e-mail: bstolk@gzb.nl (ma tm vrij)

Daniëlle Damsteeg

telefoon: 0343-701014 
​e-mail: ddamsteeg@gzb.nl (ma/di/do/vrij)

Maaike van der Graaf

telefoon: 0343-512444
e-mail: mvdgraaf@gzb.nl (ma/do)

Jopie Verhoek

telefoon: 0343-701008
e-mail: jverhoek@gzb.nl (ma/di/do)

Peter Kleinbloesem

telefoon: 0343-512444
e-mail: pkleinbloesem@gzb.nl (do op kantoor/andere dagen via mail)

Overige vragen:

Anneke Kardol

(relatiebeheer/reizen)
telefoon: 0343-701010
e-mail: akardol@gzb.nl (ma t/m do)