Sluiten

Druk op enter om te zoeken, ESC om te sluiten.

Reis

Nepal - VITA-vrouwenreis - 2027

Datum

12 t/m 23 apr

Doelgroep

vrouwen | 25-55 jaar
Himalaya (2) web
20221109_132816 web

Ga mee op VITA-vrouwenreis naar Nepal

We organiseren vanuit VITA een bijzondere vrouwenreis waarin ontmoeting, geloof en zending centraal staan.

Met de VITA-vrouwenbeweging wil de GZB vrouwen inspireren om hun leven te delen en zending wereldwijd te ondersteunen. We willen de inspirerende en bemoedigende verhalen van vrouwen uit de wereldkerk met je delen, om zo de boodschap van Hoop door te geven.

Highlights van deze Experience

  • Ontdekken wat zending is, wat missionaire roeping inhoudt en hoe je hierover deelt in je eigen gemeente en omgeving. 
  • Wederzijdse bemoediging met lokale christenen tot opbouw van ieders geloof.
  • Leren van de jonge Nepalese kerk hoe zij aanwezig zijn in een hindoe-/boeddhistische cultuur.
  • Ervaren hoe het is om in een moeilijk begaanbaar land, met bergen en slechte wegen, hulp te verlenen en geloof te delen.
  • Verbinding krijgen met het werk van de GZB in Nepal.

Nepalese maaltijd web

De boodschap van Hoop willen we delen door:

* Ontmoeting met lokale christelijke vrouwen én met zendingswerkers.

* Bijwonen van kerkdiensten en interculturele Bijbelstudies.

* Optrekken met christenen die in liefde omzien naar hun medemens. We zien hoe hun betrokkenheid van betekenis is voor mensen en gemeenschappen en welke bijdrage dit levert aan de groei van de kerk.

* Sfeer proeven van de Nepalese cultuur: de veelkleurigheid, het kruidige eten, de gastvrijheid van mensen en de invloed van het hindoeïsme en boeddhisme.

* Ervaren van de prachtige natuur door bergwandeltochten.

Informatie en voorwaarde

  • Reisdata: D.V. 12 april t/m 23 april 2027 (specifieke reisdata afhankelijk van de mogelijkheden te boeken tickets)
  • Reiskosten: ca.€ 2.500 * + minimaal € 500** sponsorgeld
  • Doelgroep: vrouwen 25-55 jaar
  • Voorwaarde: een goede fysieke conditie in verband met het wandelen door de bergen en de reisomstandigheden in Nepal.


    * De reissom kan veranderen i.v.m. de brandstofprijzen.

    ** Het sponsorgeld is voor de GZB-zendingswerkers in Nepal.

Geïnteresseerd om mee te gaan?

Maak je interesse voor deze onvergetelijke reis vol ontmoeting, geloof en hoop kenbaar via experience@gzb.nl.

Je ontvangt een formulier om je interesse kenbaar te maken. Dit is nog geen definitieve aanmelding. Betrokkenen bij het werk van de GZB in Nepal hebben voorrang om deel te nemen.

Durf jij deze stap te zetten?

Stap uit je vertrouwde omgeving, laat je geloof verdiepen en maak blijvende impact — voor jezelf én voor anderen.


Hier komen de reisverhalen uit Nepal

Lake Malawi (5)
Malawi
De kerk in Afrika

GZB-Experience VITA-Malawi | 3

Tidzalerana Shelter (32)
Malawi
De kerk in Afrika

GZB-Experience VITA-Malawi | 2

WhatsApp Image 2025-09-20 at 09.24.39

GZB-Experience VITA-Albanië | 1 - 2025

Portretfoto Jiwan Nepal 1
Nepal
De kerk in Azië

Het Evangelie in Nepal