
Training evangelisten
Doelbedrag
Waarom is dit project nodig?
Er zijn veel mensen in de omgeving van Assosa nog niet bereikt met het Evangelie. Naar schatting is de helft van de 80 bevolkingsgroepen in Ethiopië nog onbereikt. Er is daarbij een gebrek aan evangelisten en predikanten die voldoende zijn opgeleid, de lokale taal van deze groepen spreken en de cultuur begrijpen.

Wat houdt het project in?
Gedurende vier jaar worden twee groepen van 20 studenten tot evangelist opgeleid. De gemeente van de Kale Heywet Church in Assosa heeft het verlangen dat, dankzij deze training, velen bereikt worden met het evangelie. De verwachting is dat er hierdoor 30 nieuwe kerken geplant zullen worden, waar mensen worden opgebouwd in hun geloof. De GZB betaalt de opleiding. Inmiddels zijn er al vijftien kerken geplant. |
Impact
Bijna 300 km van Assosa, in de Kamash zone is de "Dechidia kerk" geplant. In dit gebied woont de Gumuz bevolking. De kerk is geplant en wordt geleid door een bijbelschoolstudent, de evangelist M. G. Inmiddels zijn er 63 volwassenen met hun kinderen betrokken geraakt bij de kerk.
Partner: Woord van het Leven-kerk in Assosa
Projectcode: ET.1.101 (bij bankoverschrijving vermelden)
IBAN: NL63 ABNA 0476 3954 29