GZB - Pakistan - Levend water in de woestijn
Sluiten

Druk op enter om te zoeken, ESC om te sluiten.

20230426_155026
Pakistan
De kerk in Azië
Anderen bereiken met het Evangelie

Levend water in de woestijn

Doelbedrag

€ 24.700

Waarom is dit project nodig?

Het leven in Sindh, een woestijngebied in Pakistan, is zwaar. Er heerst armoede, werkloosheid en kinderen krijgen nauwelijks onderwijs. De meeste mensen zijn moslim of hindoe. Christenen zijn er in dit gebied nog nauwelijks. Juist hier voelt Shakeel zich door God geroepen om hoop te brengen.

Meisjes bij naailes voor de website

Wat houdt het project in?

Shakeel en zijn team brengen letterlijk en figuurlijk ‘levend water’ in de woestijn. “We plaatsen waterpompen, geven naailes en delen zaaigoed en kleinvee uit. Zo kunnen mensen in hun eigen levensonderhoud voorzien. En het biedt kansen om het Evangelie te delen! Omdat mensen ons vertrouwen en als vrienden zien, kunnen we hen ook over Jezus vertellen. Mensen worden geraakt door Gods liefde. Ze worden gedoopt en willen Jezus volgen, ook al is dat niet makkelijk. Er is groei en bloei in de woestijn!” 

Inmiddels zijn er kleine christelijke huisgemeentes ontstaan. Met jouw steun kan Shakeel en zijn team nog meer mensen bereiken en levend water brengen in de woestijn. Help je mee?

Waar wilt u aan bijdragen?

  • Een zak zaad waarmee mensen katoen kunnen verbouwen en verkopen kost € 20,-. Hoeveel zakken kunt u doneren?  
  • De maandelijkse vergoeding voor een onderwijzer is € 45,-. Hoeveel maanden kunt u voor uw rekening nemen?
  • Met een waterpompinstallatie van € 100,- krijgt een heel dorp toegang tot gezond drinkwater.
  • Voor € 250,- kan een koe worden gekocht. De melk voorziet in gezonde voeding voor enkele gezinnen. 

Impact

Het verhaal van... Neyla

Neyla neemt deel aan een vrouwengroep die naailes krijgt en met elkaar enkele geiten houdt. Ze is één van de eerste christenen in haar dorp. Neyla: “Doordat mensen naar de Bijbelverhalen luisteren, worden ruzies bijgelegd en relaties hersteld. Als familie maakt ons dat zó blij dat we nu anderen over Jezus willen vertellen.”

In de dorpjes waar nog nooit de naam van Jezus is genoemd, ontstaan kleine christelijke huisgemeentes. Mensen worden geraakt door de liefde van God. Ze worden gedoopt en willen Jezus volgen, ook al is dat niet makkelijk. Er is groei en bloei in de woestijn!

Partner:

Projectcode: PK.1.115 (bij bankoverschrijving vermelden)

IBAN: NL63ABNA0476395429

Doneer nu aan dit project!

*Zijn voor dit project de benodigde gelden ontvangen, dan gaat het meerdere naar vergelijkbare projecten of naar ander werk in het land of de regio van dit project.

Projecten

Foto bij TH.1.101 Koravit (1)
Thailand
De kerk in Azië

Zendingsexpeditie Isaan